Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - Dowiedz się więcej Rozumiem

Twój Progress


Instruktorzy

Przedstawiamy sylwetki instruktorów


JUDYTA
jn aquaAbsolwentka AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego. Od dziecka związana ze sportem. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła już na studiach, gdzie ukończyła m.in. kurs Instruktora Form Aktywności Ruchowych ze specjalizacją Fitness pod okiem Międzynarodowej Prezenterki Fitness – Anety Powerskiej. Jako instruktor cały czas doskonali swoje umiejętności na licznych kursach, konwencjach, szkoleniach oraz warsztatach organizowanych przez różne szkoły fitness na terenie całej Polski. Specjalizuje się w takich formach zajęć jak: BPU, TBC, STEP, BODY BALL oraz AQUA FITNESS. Trener personalny z prawdziwą pasją co przekłada się na jej treningi i kontakt z klientem. Jest osobą żywiołową i otwartą, uwielbia pracę z ludźmi, która daje jej wiele satysfakcji i motywuje do dalszego rozwoju. Najważniejsze dla niej są profesjonalizm, zadowolenie klientów, dobra zabawa i uśmiech, który zawsze towarzyszy jej lekcjom. Cel jaki stawia sobie na każdych zajęciach to zarażenie innych miłością do aktywności fizycznej. W życiu osobistym kieruje się mottem „Codziennie trzeba wykraczać poza granice swoich możliwości”.
TOMEK
tomek aquaTomek to wulkan pozytywnej energii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, magister o kierunku wychowanie fizyczne. Ukończył studia licencjackie o specjalizacji Korekcja Wad Postawy. Trener personalny, Instruktor Fitness i Aqua Fitness z wieloletnim stażem. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z dziedziny fitness. Jego pasje to piłka nożna oraz narciarstwo. W tych dziedzinach także posiada uprawnienia instruktorskie (piłka nożna dyplom UEFA B oraz narciarstwo zjazdowe legitymacja instruktora sportu AWF). Jest również instruktorem tenisa ziemnego, ale interesuje się także różnymi innymi formami aktywności fizycznej. Dla przykładu warto wspomnieć, że w 2014 roku zdobył najwyższy szczyt w Polsce - Rysy. Duża wiedza i doświadczenie, które posiada są dla niego niewystarczające, nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, poszerza swoją wiedzę i umiejętności a wszystko to wykorzystuje w sposób praktyczny na swoich zajęciach. Wielka dawka pozytywnej energii, świetna atmosfera na treningach i ogromny profesjonalizm to jego mocne strony. Kierując się mottem „Trening czyni mistrza” pomoże Ci zarówno podjąć pierwsze kroki w klubie jak i skutecznie poprowadzi w kolejnych etapach ćwiczeń dążąc do ciągłego rozwoju. Jego indywidualne podejście do każdego uczestnika gwarantuje świetne rezultaty. Nic go bardziej nie motywuje niż sukces i zadowolenie jego podopiecznych. Prywatnie wyznaje zasadę równowagi i balansu życiowego we wszelkich jego aspektach i do tego namawia swoich podopiecznych. Przyjdź na jego zajęcia, a przekonasz się, że wysiłek fizyczny może okazać się przyjemnością.
ANIA
ag aquaAbsolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka (specjalność: dietetyka kliniczna) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Licencjonowany instruktor fitness, aqua fitness, Zumba Fitness® oraz trener personalny. Ukończyła szereg kursów z dziedziny fitness oraz dietetyki, m.in. z zakresu dietetyki i biochemii żywienia w sporcie. Ania jest pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Ciągle stara się rozwijać i podwyższać swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych warsztatach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Na swoich zajęciach zawsze daje z siebie 200%, zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Ćwiczenia z Anią to świetny sposób na połączenie treningu i dobrej zabawy!


 
MONIKA
MONIKAStudentka dietetyki o specjalności dietetyka kliniczna.
Ruch towarzyszył Monice od najmłodszych lat. Zaczynając od „fitnessu podwórkowego” na trzepaku, zabawy w chowanego czy grę w podchody, po piłkę nożną, kiedy brakowało kolegom osób do składu. Z poważniejszych aktywności uprawiała łyżwiarstwo figurowe oraz próbowała swoich sił w tenisie ziemnym.
Zawód Instruktora Fitness to dla niej więcej niż praca – jest stylem życia, który uwielbia. Posiada uprawnienia : MP Pilates Mat & Advanced Instructor, specjalność zdrowy kręgosłup oraz Joga i Pilates dla kobiet w ciąży. Wielką wagę przywiązuje do kwestii własnego rozwoju, dlatego nieustannie wzbogaca swoją wiedzę poprzez udział w rozmaitych szkoleniach dietetycznych, konwencjach fitness i eventach sportowych.
Monika uważa, że prawidłowe żywienie to nieodłączny element zdrowego stylu życia,  dlatego chętnie służy poradą i pomocą w zakresie treningu oraz dietetyki.
Prowadząc zajęcia fitness kładzie nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.
Wierzy, że odpowiednia, pozytywna atmosfera sprzyja mobilizacji do wspólnej aktywności, co gwarantuje korzyści zdrowotne i mentalne.
W swojej drodze do celu kieruje się mottem : „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień”.

 
KRYSIA
17757933_1358654324199452_984703339_nMagister wychowania fizycznego (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach), Instruktor Fitness, Boot Camp, Aqua Aerobik, Siatkówki i Pływania.
Uśmiechnięta pasjonatka wciąż szukająca rozwoju osobistego i zawodowego.
Chcesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie – zapraszam na zajęcia, gwarantuje podniesienie poziomu endorfin!


 
DOMINIKA
domiAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, po kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością funkcjonalnego treningu zdrowotnego dla osób w średnim i starszym wieku. Instruktor lekkoatletyki, aquafitnessu oraz trener personalny. W życiu prywatnym jak i zawodowym uśmiech nie schodzi jej z ust. Zaraża swoim optymizmem i wie, że w każdej sytuacji trzeba dostrzec pozytywy! Poranki spędzając na zabawach z najmłodszymi, w ciągu dnia wciągnięta w wir obowiązków nie zapomina o wieczornych treningach. Pasjonatka trekkingu, miłośniczka narciarstwa zjazdowego oraz turystyki pieszej. W wolnych chwilach chętnie zasiada w fotelu z ciekawą lekturą, a w wolne weekendy zgłębia tajniki wiedzy na studiach pedagogicznych. Kieruje się mottem "Nie odkładaj siebie na później!".

 
JOLA
JOLAAbsolwentka AWF Katowice - mgr Wychowania Fizycznego. Oligofrenopedagog edukacji dla bezpieczeństwa i od tego roku nauczyciel geografii. Całe życie związana ze sportem –„Trenowałam lekko atletykę – biegi długie – w klubie Pogoń Ruda Śląska oraz siatkówkę, pozycja libero w KPKS Halemba”.
Licencjonowany Instruktor IFAA (licencja A) z ogromnym doświadczeniem, zajęcia Fitness prowadzi od 9 lat! Instruktor wielu dyscyplin: Aerobik, Aqua Fitness,  Zumba Fitness, Siatkówka, Pływanie, Narciarstwo Zjazdowe, Windsurfing.
W ciągłym rozwoju i wciąż w ruchu! Jej pozytywnego podejścia do życia i mega szalonych zajęć możecie doświadczyć tylko w Progress Fitness! Dla Joli : „Nie ma rzeczy niemożliwych!”.
Klubowiczki uważają, że Jola swoją energią powinna podzielić się z conajmniej pięcioma innymi ćwiczącymi !


 
JUSTYNA
j szwan Magister wychowania fizycznego (AWF Katowice), instruktor fitness, instruktor aqua fitness, instruktor lekkiej atletyki, instruktor funkcjonalnego treningu siłowego i trener personalny. Od najmłodszych lat związana z tańcem i sportem. Ambitna, energiczna i uśmiechnięta miłośniczka aktywności fizycznej. Ciągle dba o swój rozwój i podnosi kwalifikacje. Na zajęciach zaraza energia i uśmiechem. Motywuje do działania!

Honorujemy