Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - Dowiedz się więcej Rozumiem

Twój Progress


O nas

logo progressfitness
     Klub Progress Fitness, to miejsce dla osób, które chcą w miłej atmosferze aktywnie wykorzystać wolny czas. Pomożemy Ci uzyskać sprawność fizyczną, sylwetkę o której marzysz oraz dobre samopoczucie.
     Profesjonalny sprzęt zapewni bezpieczeństwo oraz różnorodność treningu, dzięki czemu zajęcia nigdy się nie znudzą!
Nasi instruktorzy to świetnie wyszkoleni absolwenci m. in. Akademii Wychowania Fizycznego. Stale podnoszą swoje kwalifikacje aby prowadzić dla klubowiczek najlepsze zajęcia. Uczestniczą w konwencjach i szkoleniach co przekłada się na wprowadzanie do zajęć nowości rynku Aqua Fitness. Kierujemy się prostą zasadą: to my jesteśmy dla Was a nie Wy dla nas.
     Progress Fitness został stworzony z myślą o wszystkich, dlatego proponujemy szeroki wachlarz zajęć dostosowanych do poziomu umiejętności i preferencji ćwiczącego. Jeśli jeszcze nigdy nie brałaś udziału w zajęciach Aqua Fitness, to Progress jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie Twojej nowej fitnessowej przygody!
     Fitness w wodzie jest świetnym rozwiązaniem w przypadku jakichkolwiek przeciwwskazań do ćwiczeń na sali. Nie wymaga umiejętności pływackich, dlatego jest także doskonałą i bezpieczną alternatywą dla osób starszych.
     Co nas wyróżnia? Czas na zajęciach jest maksymalnie wykorzystywany na ćwiczenia starannie dobrane do rodzaju zajęć i danej grupy ćwiczących. Stawiamy na efektywność. Nasze zajęcia są dopasowane pod kątem metodycznym do zaawansowania ćwiczących i ich potrzeb. Koncentrujemy się także na profilaktyce prozdrowotnej oraz poprawnym wykonywaniu ćwiczeń. Dobra technika ruchu gwarantuje uzyskanie oczekiwanych efektów. Tematycznie i celowo dobrana muzyka zwiększa dynamikę zajęć, potęguje emocje, kiedy trzeba napędza do działania a w innych momentach daje poczucie odprężenia i  relaksu.
Odwiedzając nasz klub masz możliwość poznania nowych ludzi, którzy tak jak Ty postawili na aktywny tryb życia!
                                                                            Czekamy na Ciebie!
slogan

Honorujemy