Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - Dowiedz się więcej Rozumiem

Twój Progress


Oferta zajęć Aqua Fitness

aqua1AQUA FIT – to ciesząca się coraz większą popularnością forma ćwiczeń. Zajęcia przeprowadzane są w wodzie w rytm muzyki, która gwarantuje doskonałą zabawę oraz sprawia, że wysiłek to przyjemność. Dzięki wyjątkowym właściwościom wody w łatwy sposób można stracić kalorie oraz wzmocnić całe ciało. Środowisko wodne stanowi dodatkowy opór, co wpływa na efektywność ćwiczeń jednocześnie nie obciążając stawów. Aqua fitness jest bezpieczną dla kręgosłupa forma aktywności fizycznej, przeznaczoną dla każdego: młodszych, starszych, otyłych, szczupłych a nawet osób mających problemy z układem kostno-stawowym. Ponadto ta forma zajęć wpływa na zmniejszenie cellulitisu, gdyż woda masując ujędrnia ciało. Aqua to doskonały sposób na zabawę, relaks, stracenie zbędnych kalorii, wysmuklenie sylwetki oraz wzmocnienie najważniejszych partii mięśniowych. Nie potrafisz pływać? Nie ma żadnego problemu! Aqua Fitness nie wymaga takich umiejętności. Dodatkowo można nabyć podstawowych umiejętności utrzymania się na wodzie i poruszania w środowisku wodnym. W trakcie zajęć wykorzystywane są przybory zwiększające atrakcyjność i efektywność zajęć (makarony, hantle piankowe, deseczki). Świetna zabawa na zajęciach a tuż po nich doskonałe samopoczucie – gwarantowane.


aqua seniorAQUA SENIOR – zajęcia przeznaczone dla osób w wieku seniora. Ćwiczenia odbywają się na płytkiej wodzie i nie wymagana jest przy tym umiejętność pływania. Zajęcia charakteryzuje zmniejszona intensywność ukierunkowana specjalnie pod kątem seniorów. Celem zajęć jest wzmocnienie i usprawnienie korpusu mięśniowego oraz poprawa wydolności organizmu. W wodzie odciążony jest układ kostno-stawowy, dlatego zajęcia przeznaczone są również dla osób mających bóle kręgosłupa czy stawów oraz nadwagę. AQUA SENIOR poprawia koordynację ruchową, zwiększa ruchomość w stawach, wspomaga procesy oddychanie i krążenia. W zajęciach stosowane są ćwiczenia z obciążeniem, oddechowe, równoważne i gibkościowe bez wystąpienia ryzyka kontuzji. Trening w wodzie daje Seniorom odrobinę prywatności, oswojenia z wodą a przy tym pozytywną i efektywną poprawę samopoczucia oraz zdrowia.


aqua interwalAQUA INTERWAŁ – trening interwałowy w wodzie. Polega na zmiennej intensywności ćwiczeń podczas całej jednostki zajęciowej. W tym treningu dużą rolę odgrywa czas, w jakim ćwiczenia wykonywane są najpierw z wysoką, a następnie średnią intensywnością. Specjalnie opracowana muzyka w tym celu, umożliwia kontrolowanie pracy podczas wykonywania ćwiczeń w poszczególnych okresach czasowych. Aqua Interwał jest treningiem bardzo intensywnym. W przeciwieństwie do tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, tkanka tłuszczowa jest “wypalana” w trakcie treningu oraz jeszcze przez parę godzin po jego zakończeniu. Trening interwałowy jest 3x bardziej skuteczny od standardowych treningów aerobowych. Ta forma ruchu doskonale buduje kondycję i rzeźbi figurę. Ponad to utrzymanie pozycji pionowej czy też w zawieszeniu wymaga napięcia mięśni brzucha, grzbietu i pośladków oraz utrzymania tego napięcia prawie przez cały czas trwania zajęć. Ćwiczenia skierowane są dla osób zaawansowanych i doświadczonych już treningiem Aqua Fitness.


aqua slimAQUA SLIM – trening „spalający tłuszcz”. Zajęcia aerobowe w wodzie. Proste choreografie, kształtujące wszystkie ważne grupy mięśniowe oraz kombinacje ćwiczeń wzmacniających uda, brzuch i  pośladki. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, polecane dla osób chcących spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję i wysmuklić sylwetkę. Efektywne rzeźbienie  całego ciała.

 

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA - KLIKNIJ

Honorujemy