Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - Dowiedz się więcej Rozumiem

Twój Progress


Instruktorzy

Przedstawiamy sylwetki instruktorów


JUDYTA
jn aquaAbsolwentka AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego. Od dziecka związana ze sportem. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła już na studiach, gdzie ukończyła m.in. kurs Instruktora Form Aktywności Ruchowych ze specjalizacją Fitness pod okiem Międzynarodowej Prezenterki Fitness – Anety Powerskiej. Jako instruktor cały czas doskonali swoje umiejętności na licznych kursach, konwencjach, szkoleniach oraz warsztatach organizowanych przez różne szkoły fitness na terenie całej Polski. Specjalizuje się w takich formach zajęć jak: BPU, TBC, STEP, BODY BALL oraz AQUA FITNESS. Trener personalny z prawdziwą pasją co przekłada się na jej treningi i kontakt z klientem. Jest osobą żywiołową i otwartą, uwielbia pracę z ludźmi, która daje jej wiele satysfakcji i motywuje do dalszego rozwoju. Najważniejsze dla niej są profesjonalizm, zadowolenie klientów, dobra zabawa i uśmiech, który zawsze towarzyszy jej lekcjom. Cel jaki stawia sobie na każdych zajęciach to zarażenie innych miłością do aktywności fizycznej. W życiu osobistym kieruje się mottem „Codziennie trzeba wykraczać poza granice swoich możliwości”.
TOMEK
tomek aquaTomek to wulkan pozytywnej energii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek wychowanie fizyczne. Trener personalny, Instruktor Fitness i Aqua Fitness z wieloletnim stażem. Jego prawdziwe pasje to piłka nożna oraz narciarstwo. W tych dziedzinach także posiada uprawnienia instruktorskie. Jest również instruktorem tenisa ziemnego, ale interesuje się także różnymi innymi formami aktywności fizycznej. Dla przykładu warto wspomnieć, że w 2014 roku zdobył najwyższy szczyt w Polsce - Rysy. Duża wiedza i doświadczenie, które posiada są dla niego niewystarczające, nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, poszerza swoją wiedzę i umiejętności a wszystko to wykorzystuje w sposób praktyczny na swoich zajęciach. Ogromna dawka pozytywnej energii, świetna atmosfera na treningach i ogromny profesjonalizm to jego mocne strony. Kierując się mottem „Trening czyni mistrza” pomoże Ci zarówno podjąć pierwsze kroki w klubie jak i skutecznie poprowadzi w kolejnych etapach ćwiczeń dążąc do ciągłego rozwoju. Jego indywidualne podejście do każdego uczestnika gwarantuje świetne rezultaty. Nic go bardziej nie motywuje niż sukces i zadowolenie jego podopiecznych. Przyjdź na jego zajęcia, a przekonasz się, że wysiłek fizyczny może okazać się przyjemnością.
ANIA
ag aquaAbsolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka (specjalność: dietetyka kliniczna), studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Licencjonowany instruktor fitness, aqua fitness, Zumba Fitness® oraz trener personalny. Ukończyła szereg kursów z dziedziny fitness oraz dietetyki, m.in. z zakresu dietetyki i biochemii żywienia w sporcie. Ania jest pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Ciągle stara się rozwijać i podwyższać swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych warsztatach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Na swoich zajęciach zawsze daje z siebie 200%, zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Ćwiczenia z Anią to świetny sposób na połączenie treningu i dobrej zabawy!

 
MONIKA P.
MONIKAStudentka dietetyki o specjalności dietetyka kliniczna.
Ruch towarzyszył Monice od najmłodszych lat. Zaczynając od „fitnessu podwórkowego” na trzepaku, zabawy w chowanego czy grę w podchody, po piłkę nożną, kiedy brakowało kolegom osób do składu. Z poważniejszych aktywności uprawiała łyżwiarstwo figurowe oraz próbowała swoich sił w tenisie ziemnym.
Zawód Instruktora Fitness to dla niej więcej niż praca – jest stylem życia, który uwielbia. Posiada uprawnienia : MP Pilates Mat & Advanced Instructor, specjalność zdrowy kręgosłup oraz Joga i Pilates dla kobiet w ciąży. Wielką wagę przywiązuje do kwestii własnego rozwoju, dlatego nieustannie wzbogaca swoją wiedzę poprzez udział w rozmaitych szkoleniach dietetycznych, konwencjach fitness i eventach sportowych.
Monika uważa, że prawidłowe żywienie to nieodłączny element zdrowego stylu życia,  dlatego chętnie służy poradą i pomocą w zakresie treningu oraz dietetyki.
Prowadząc zajęcia fitness kładzie nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.
Wierzy, że odpowiednia, pozytywna atmosfera sprzyja mobilizacji do wspólnej aktywności, co gwarantuje korzyści zdrowotne i mentalne.
W swojej drodze do celu kieruje się mottem : „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień”.
JOLA
JOLAAbsolwentka AWF Katowice - mgr Wychowania Fizycznego. Oligofrenopedagog edukacji dla bezpieczeństwa i od tego roku nauczyciel geografii. Całe życie związana ze sportem –„Trenowałam lekko atletykę – biegi długie – w klubie Pogoń Ruda Śląska oraz siatkówkę, pozycja libero w KPKS Halemba”.
Licencjonowany Instruktor IFAA (licencja A) z ogromnym doświadczeniem, zajęcia Fitness prowadzi od 9 lat! Instruktor wielu dyscyplin: Aerobik, Aqua Fitness,  Zumba Fitness, Siatkówka, Pływanie, Narciarstwo Zjazdowe, Windsurfing.
W ciągłym rozwoju i wciąż w ruchu! Jej pozytywnego podejścia do życia i mega szalonych zajęć możecie doświadczyć tylko w Progress Fitness! Dla Joli : „Nie ma rzeczy niemożliwych!”.
Klubowiczki uważają, że Jola swoją energią powinna podzielić się z conajmniej pięcioma innymi ćwiczącymi !
KRYSIA
17757933_1358654324199452_984703339_nMagister wychowania fizycznego (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach), Instruktor Fitness, Boot Camp, Aqua Aerobik, Siatkówki i Pływania.
Uśmiechnięta pasjonatka wciąż szukająca rozwoju osobistego i zawodowego.
Chcesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie – zapraszam na zajęcia, gwarantuje podniesienie poziomu endorfin!
 
MONIKA G.
mg aquaWielbicielka aktywnego spędzania czasu. Od dziecka sport był zawsze obok niej: pływanie, wspinaczka skałkowa, górskie wędrówki, sternictwo motorowodne, sztuki walki- to tylko niektóre z lubianych przez nią zajęć. Instruktor fitness to jej zawód i pasja. Fascynują ją przeróżne formy zajęć grupowych tj. trening funkcjonalny, trening interwałowy, TBC, step, ale także pilates i joga. Podczas wielu godzin przerzuciła także sporo kilogramów na siłowni- posiada certyfikaty trenera personalnego oraz trenera kulturystyki. Jednak kiedy nie znajdziesz jej ani na sali fitness ani na siłowni miej pewność, że przebiega właśnie kolejne kilometry przygotowując się do maratonu. Na co dzień mama Helenki, zainteresowana odżywianiem. To zainteresowanie potwierdzają certyfikaty dietetyki sportowej, klinicznej oraz zdrowego odżywiania w trakcie ciąży i karmienia piersią. Ciągłe doskonalenie swych umiejętności, rozwój i zdobywanie wiedzy niezbędnej w wykonywanym zawodzie to jej cel. Motto: lepsza z każdym dniem.

Honorujemy