Aktualności

MIKOŁAJKOWY AQUA POWER

MIKOŁAJKOWY AQUA POWER 🎅🎅🎅 👀W dniach 9,10 i 11 grudnia zamiast zajęć Aqua Fit szykują się Aqua Power – Mikołajki 👀 Te zajęcia to uwieńczenie naszych corocznych akcji charytatywnych dla potrzebujących dzieci z różnych ośrodków publicznych. W okresie przedświątecznym zbieramy gifty dla naprawdę potrzebujących, żeby chociaż na chwilę pojawił się uśmiech na ich małych buziach … MIKOŁAJKOWY AQUA POWER Read More »

Czytaj więcej...

RUSZA DRUGA EDYCJA WYZWANIA PROGRESS FITNESS!

Już w poniedziałek 25 listopada startuje II Edycja WYZWANIA PROGRESS 🥰 1. Uczęszczaj regularnie na zajęcia i/lub korzystaj z porad dietetyka i zbieraj pieczątki. 2. Zbierz odpowiednią ilość i wymień je na nagrody gwarantowane! 3. Dojdź do finału i zgarnij nagrodę główną  🏆 Regulamin Wyzwania dostępny na TUTAJ SPONSORZY: Nails Company Kino dla Kobiet DepilConcept … RUSZA DRUGA EDYCJA WYZWANIA PROGRESS FITNESS! Read More »

Czytaj więcej...

Wszystkich Świętych – odwołane zajęcia

Informujemy, że w okresie Wszystkich Świętych część zajęć nie odbędzie się: Zabrze: – odwołane zajęcia Aqua Senior 31.10 oraz Aqua Fit 01.11 Chorzów: – odwołane zajęcia Aqua Fit 31.10 Szczygłowice: – odwołane zajęcia Aqua Interwał 01.11 Rybnik: – odwołane zajęcia Aqua Senior 02.11 Ruda Śląska: – zajęcia bez zmian Zajęcia w pozostałe dni nie ulegną … Wszystkich Świętych – odwołane zajęcia Read More »

Czytaj więcej...

ZAPISY OBOWIĄZKOWE!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zajęciami i związany z tym BRAK MIEJSC informujemy , że:  Pierwszeństwo na zajęciach mają osoby, które opłaciły karnety   Następnie osoby, które zrobiły przedpłatę w wysokości jednorazowego wejścia na zajęcia   Osoby, posiadające karty partnerskie : BS , OKS, FP , proszone są o sumienne odwoływanie zajęć i na poczet możliwości … ZAPISY OBOWIĄZKOWE! Read More »

Czytaj więcej...

PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA!

Zakończyliśmy przedsprzedaż karnetów na wszystkich obiektach! Ilość karnetów w promocyjnych cenach została wyczerpana. Cennik standardowy znajdziecie tutaj: CENNIKI Płatności można dokonywać online przelewem na konto: ING BANK SLĄSKI  34 1050 1588 1000 0097 1742 2340 Zapisy na zajęcia można zrealizować online korzystając z łatwego do wypełnienia formularza: ZAPISZ SIĘ (https://progressfitness.pl/zapisz-sie-na-zajecia) Sprawdź aktualny plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ (https://progressfitness.pl/plan-zajec-7) … PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA! Read More »

Czytaj więcej...

PROGRESS FITNESS OD WRZEŚNIA W CHORZOWIE

Z wielką radością ogłaszamy: Progress Fitness od września 2019 w Chorzowie! Jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli dzielić się z nowymi klubowiczkami naszą wieloletnią pasją do Aqua Fitness. We wtorek 10-go wr 2019 roku startujemy z zajęciami w Szkole Sportowej w Chorzowie (ul. Ryszki 55). Plan zajęć: AQUA FITNESS  wtorki godz. 20:00  środy godz.20:00  czwartki godz. 20:00 … PROGRESS FITNESS OD WRZEŚNIA W CHORZOWIE Read More »

Czytaj więcej...

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ KARNETÓW

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na wszystkich obiektach! Cennik standardowy jak i promocyjny znajdziecie tutaj: CENNIKI Przedsprzedaż na basenie w Zabrzu trwa 2-go września włącznie. Przedsprzedaż na basenie w Szczygłowicach (Knurów) oraz w Paniówkach trwa 9-go września włącznie. Przedsprzedaż na basenie w Rudzie Śląskiej (Kochłowicach) oraz w Rybniku trwa do 10-go września włącznie. WAŻNE: Ilość karnetów ograniczona … RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ KARNETÓW Read More »

Czytaj więcej...